İzmir: +90 232 261 63 35

Sosyal Medyada Biz}

Mevcut Müşteriler için %15 İndirim Fırsatı
Daha önce Falcon elektronik'ten ürün alan mevcut müşterilerimiz bu ve tüm ürünlerde daimi %15'lik bir indirim hakkına sahip oluyorlar. Daha önce ürün almadıysanız bu ürünü aldığınızda sonraki alışverişlerinizde geçerli %15'lik indirim hakkınız olacak.
ÜRÜNLERİ GÖRÜNTÜLE

DKS 345(TOPRAK ALTI&ÜSTÜ)

Kullanım Alanları : Müstakil Ev, Dublex, Triplex, Açık Alan, Arazi, Havuz Çevresi, Sera, Havuzlu Yazlık Ev
Etkilediği Türler : Gelincik, Fare, Yarasa, Köstebek, Keler, Gümüş Böceği, Kene, Hamam Böceği, Süleymancık, Sincap, Kara Fatma, Kertenkele, Yılan, Kalorifer Böceği, Böcek, Karınca, Kuş, Domuz, Akrep, Cardın, Kaplumbağa, Tilki, Çakal, Sansar
Etki Alanı : 1500 m2

tim (8)
tim (9)

DKS345

550 TL + KDV

KULLANIM PROSEDÜRÜ

Çalıştırmak için bir tornavida yardımı ile arka kapağını açın  ve aşağıdaki şemaya bakın .Pilleri şarj etmek için arkadaki plastik engeli çıkartın. Normal olarak, kovucu bekleme modunda olacaktır. Hareket algılandığında kovucu kendini aktive edecektir.  Aşağıda açıklanan 3 işletim modelleri  vardır . İlk kullanımdan önce ,cihazı ” OFF” konumunda iken güneş ışığı altında  bir tam gün pilleri şarj etmesi gerekir.

Mod 1 
Sesli Kovucu – Yedi farklı kaydedilmiş sesler ( Silah / SİREN 1 / Domuz sesi / SİREN 2 / Boğazı kesik domuz  sesi / SİREN 3 ) çıkartır . Bu sesler aracılığıyla hayvanlar o ortama yaklaşmayacaklardır. Hayvanların bu seslere alışmasını engelleyen frekanslar yayar.  Gerektiği  gibi ses yüksekliğini ayarlayabilirsiniz.
Mod 2
ultrasonik / infrasonik ses dalgaları   12 Hz den 45 kHz arasında değişen ultrasonik ve İnfrasonik dalgalardan seçtiğimiz bir ölçek kullanır . Çalışma kontrol paneline bakın ve istenilen haşere için frekansını ayarlayın .
Mod 3
1 ve 2 modlarını birleştirir ve sesli sesleri  ve ultrasonik / infrasonik ses dalgaları birarada kullanılır.   Herhangi bir modda gece karanlığında kovucu otomatik  olarak SADECE yanıp sönen LED ışıkları ile kovma moduna geçer. İsteğe göre sabaha kadar tekrar sesli ultrasonic modlarındada çalışmaya devam eder .  ışık sensörü Hangi modda olursa olsun , cihaz  zararlıları kovmak için yanıp sönen LED ışık 320 lümen kullanarak gece sessizce çalışacaktır .

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM

  1. vildan kurtuluş diyor ki:

    Bahçede 3 yaşındaki kızımı akrebin başında ona ellemeye çalışırken görünce deliye döndüm, zaten duymuştum sizin methinizi hemen sipariş verdim internetten. Şimdi içim rahat. işe yaradığına eminim.

BİR YORUM YAZIN