İzmir: +90 232 261 63 35

Sosyal Medyada Biz}

Mevcut Müşteriler için %15 İndirim Fırsatı
Daha önce Falcon elektronik'ten ürün alan mevcut müşterilerimiz bu ve tüm ürünlerde daimi %15'lik bir indirim hakkına sahip oluyorlar. Daha önce ürün almadıysanız bu ürünü aldığınızda sonraki alışverişlerinizde geçerli %15'lik indirim hakkınız olacak.
ÜRÜNLERİ GÖRÜNTÜLE

PESTROL DRAGON

Kullanım Alanları : Müstakil Ev, Apartman Dairesi, Dublex, Triplex, Ofis, Kapalı Fabrika, Havuzlu Yazlık Ev
Etkilediği Türler : Fare, Keler, Gümüş Böceği, Kene, Hamam Böceği, Süleymancık, Kara Fatma, Kertenkele, Yılan, Kalorifer Böceği, Böcek, Karınca, Akrep, Cardın
Etki Alanı : 120 m²

tim (4)

JUMBO

 

200 TL + KDV

  Küçük mekanlar için en ideal fare ve haşere kovucudur. Fare ve haşere grupları üzerinde maximum etkiye sahiptir.      Özel modülasyonları sayesinde tüm gizli saklı hedefleri vurur. Kurulumu çok kolaydır. Cihazı doğrudan prize takmanız yeterlidir. Ergonomik ve şık tasarımı ile odalarda, dilediğiniz yerde kullanabilirsiniz.

Benzerlerinden iki kat daha üstündür. Çünkü o hem ultrasonik, hem manyetik vibrasyon ile çalışır.    İnsan sağlığı üzerinde hiç bir yan tesiri olmadığı TAEK – Çekmece Nükleer Araştırma Merkezi tarafından test edildi, onaylandı. Cihazı doğrudan prize takıp çalıştırınız. Cihazı çalıştırdığınız ilk günden itibaren dışardan içeriye doğru fare – haşere girişinin kesildiğini, 4 ile 5 hafta sonunda ise cihazın koruma (etki) alanındaki mevcut farelerin ve haşerelerin tamamının ortamı terk edip uzaklaştıklarını, bir tane bile kalmadığını bizzat gözlemleyeceksiniz. Firmamız ve ürünlerimiz ISO9001, ISO14001, TSE-HYB ve CE belgelidir. Falcon Elektronik olarak; Cihazlarımızın etkilediği alan değerleri yazılırken m² bazında en gerçekçi etki gücü verilmiştir. Ölçülebilir değerler, pratik sonuçlar ve gözlemler esas alınmıştır. Hatta bazen mekanın yapısından veya kullanım şeklinden kaynaklanan sebeplere bağlı olarak 80m² bir yere 2 adet 80m²’lik bir cihaz dahi önerilebilmektedir.  Cihazı yerden en fazla 150cm yüksekliğe kadar sabitleyip çalıştırınız. Cihazı çalıştırdığınız ilk günden itibaren dışardan içeriye doğru fare girişinin kesildiğini, önlendiğini, 4 hafta sonunda ise cihazın koruma (etki) alanındaki mevcut farelerin tamamının ortamı terk edip uzaklaştıklarını, bir tane bile kalmadığını bizzat gözlemleyeceksiniz. Mekanın doluluk ve yükseklik oranlarına dikkat ediniz. Zira yükseklik 3m’den fazla ise gerçek alanın x2 katı esas alınarak hesaplanır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM

  1. Aşye Emin Tümtaş diyor ki:

    Sebebi ne olursa olsun bir hayvanı öldürmek sinirimi bozuyor, bu cihaz tam bana göreymiş. Kesinlikle işe yarıyor

BİR YORUM YAZIN