İzmir: +90 232 261 63 35

Sosyal Medyada Biz}

Mevcut Müşteriler için %15 İndirim Fırsatı
Daha önce Falcon elektronik'ten ürün alan mevcut müşterilerimiz bu ve tüm ürünlerde daimi %15'lik bir indirim hakkına sahip oluyorlar. Daha önce ürün almadıysanız bu ürünü aldığınızda sonraki alışverişlerinizde geçerli %15'lik indirim hakkınız olacak.
ÜRÜNLERİ GÖRÜNTÜLE

NOVA

Kullanım Alanları : Müstakil Ev, Apartman Dairesi, Dublex, Triplex, Ofis, Kapalı Fabrika, Havuzlu Yazlık Ev
Etkilediği Türler : Gelincik, Fare, Yarasa, Keler, Gümüş Böceği, Kene, Hamam Böceği, Sincap, Kara Fatma, Kertenkele, Yılan, Kalorifer Böceği, Böcek, Karınca, Akrep, Cardın, Sansar
Etki Alanı : 350 m²

tim (7)

NOVA

 

 

500TL +KDV

Etkili ve Kalıcıdır: 

Falcon Haşerelere Karşı 3 Güçlü ve Etkili Koruma Yöntemi Uygular.

1) Dışarıdan içeri fare ve böcek girişini önler.
2) Duvar içlerinde bile yuva yapmalarını engeller.
3) Üremelerini durdurur. Bir daha çoğalamazlar.

Bu 3 üstün ve kalıcı etki sayesinde yıllarca haşerelerinizi sıfırda tutabiliriz.

Ürün Güç Tüketimi: 4.5 W Yıllık 43.84 kw/h=21.3 TL

Kullanılan Alanlar:

Fabrikalarda gece çıkan yangınların en büyük nedeni farelerdir. Elektrik kablolarının içindeki pudrayı keşfedip kemirirler ve kısa devre oluşup, genellikle gece de müdahale edecek kimse bulunmadığından maalesef fabrikalar kısa sürede kül olur.

Farelerin sebep olduğu yangınları sigorta önlemez; Elektronik Fare ve Haşere Kovucu Falcon önler!

Gıda imalâthaneleri hem farelerin ve hem de böceklerin en çok sevdiği mekânlardan biridir. Ortalık her gün ilaçlansa bile duvar içleri ilaçlanamayacağı için, böcekler orada üremeye devam ederler. falcon, dışarıdan yenisini sokmadığı gibi, içeride var olan böceğin de gizlenmesine imkan vermez ve açığa çıkartır. Son bir kez ilaçlamayla içeride açığa çıkan böcek bitirildikten sonra dışarıdan da yenisi gelmeyeceği için problem kökünden çözülmüş olur.

Artık imalathane gıda denetimleri için kapılarını güvenle yetkililere açabilir!

Diğer tüm mekânlarda kullanılacak alanın büyüklüğüne uygun tek bir Elektronik Haşere ve Fare Kovucu Falcon cihazı merkezi bir yerde prize takıldığı andan itibaren fare böcek girişi tamamen kesilir

Etki Alanı:

Elektronik Fare ve Haşere Kovucu falcon jumbo haşere önleme sistemine sahip cihazlar, farelerde ve diğer kemirgenlerin, beyin otomatik reflekslerini birkaç saniye içinde bozarak, etki alanına girme eylemlerine son vermektedir.

Bu ani etki mekanizması sonucu, içerde önceden yuvalanmış fare ve diğer kemirgenler, hastalanmakta, üreme, uyku, beslenme, düzenleri bozulmaktadır.

Bu duruma alışabilen fare ve kemirgen görülmemiştir. Sistemin alışkanlık/bağışıklık yapma gibi bir yan etkisi da görülmemiştir.

Ancak sistemin etki alanı dışına çıkabilen fare ve diğer kemirgenler etkiden kurtulmuş olurlar. Sağlıkları normale dönmeye başlar.

Kın kanatlı yürüyen ve uçan böcek türlerinde, böceklerde etkili olan, havadaki dalga salınımının karakteristik gücü, onları uçamaz, yürüyemez, çiftleşemez, uyuyamaz hale getirir.

Bilindiği gibi fare zehirleri 8 günden önce öldürmez. Bunun nedeni, içerideki tüm farelerin zehiri yemesini sağlamaktır. Bu 8 gün zarfında da içerideki fareler yavrulayabilir ve dışarıdan da sürekli yeni fare girme ihtimali vardır.

falcon’un çalıştığı mekâna cihaz yeterli güçte takılmışsa asla dışarıdan fare girmez. Farenin dışında diğer kemirgenler; gelincik vs. de giremez.

Kertenkele, yılan, akrep, çıyan, kırkayak, kene, çekirge, arı, at sineği, yarasa vb. tüm kan emen, kemiren zehirli haşerat türlerinde etkilidir.

Böcekler; Kalorifer böceği, karınca, bey böceği, hamam böceği, tesbih böceği gibi kabuklu böceklerden başka bit, pire, tahtakurusu gibi kan emen haşeratta da etkilidir.

Böcekler iç mekâna girmek için sadece kapı ve pencereyi kullanmazlar. Daha ziyade elektrik tesisatının içinden tüm binayı dolaşırlar. falcon duvar içlerinde yaptığı yayınla bu dolaşmaya vize koyar. Betonarmeyi de etkileyerek böceklerin duvar içlerindeki barınma ve üremesine son verir. Onların tamamını ortaya çıkartır.

Bit, pire, tahtakurusu gibi kan emen haşeratın ilaçlamayla bitirilmesi nerdeyse imkânsızdır. Nedeni; yumurtadayken zehir tesir etmez ve yumurtanın içinde uzun süre çıkmadan dayanabilirler. Elektronik Fare ve Haşere Kovucu falcon 15 gün içinde tüm yumurtaları patlatarak yavruları çıkartır ve 17 gün sonra yapılacak sıkı bir ilaçlamayla da tamamiyle bitirilmesini sağlar.

Elektronik Fare ve Haşere Kovucu Falcon Benzersizdir. Çünkü:

– Kanserojen etkisi yoktur.
– 50 metrekareden 1500 metrekareye kadar, koruma yapabilecek teknolojiye sahip üründür.
– Tamamen programlı olup, müdahale gerektirmez. Böylece size haşerelerle birlikte kendini de unutturur.
– İmalat hatalarına karşı 2 yıl ücretsiz teknik servis garantisi vardır.

Tamamen Elektroniktir.

Cihazlarımız tamamen elektronik olup, elektrikle çalışmaktadır. Yapısında hiçbir kanserojen madde ya da kimyasal bulunmamaktadır. İnsan sağlığına ve evcil hayvanlara hiçbir zararı ve yan etkisi yoktur. Atom enerjisi kurumundan raporu mevcuttur.

Kullanımı: Elektronik Fare ve Haşere Kovucu falcon’un çalışması için 220 Volt bir prize takmanız yeterlidir. Maksimum verim alabilmek için seçtiğiniz prizin merkezi bir yerde olmasına, karşısında sert yüzeyler bulunmasına, önlerinde koltuk, kanepe gibi engeller olmamasına ve yerden 0,25 – 1,5 metre yüksekte bulunmasına özen gösterilmelidir. Falcon Nova Yaklaşık 150 – 500m2 alanda etkilidir. Daha geniş alanlar için birden fazla cihaz kullanmanız gerekmektedir. Elektrik sarfiyatı çok düşük olup sürekli prizde kalması haşerelerin tekrar ortama gelmesini kesinlikle engellemektedir Çoğunun bu fiziksel yorgunluğa dayanamayıp, mekânın fiziki durumuna göre, geç de olsa neticede öldükleri de müşahede edilmiştir. Sistem nasıl çalışır?: Hem atmosfere, hem de fişinin takıldığı prizin elektrik tesisatını kullanarak, duvar içlerindeki elektrik kablolarından yayın yapan sisteme sahiptir. Bu yayın sistemi, onları duvar içlerini terke mecbur bırakır. Duvar çatlaklarında, duvar içi elektrik borularında yuvalanmaları biter. Betonarmeden ürken kın kanatlı haşereler, mekâna dağılıp etkisi az alanlarda yaşamaya çalışırlar. Yapılacak bir ilaçlama sonrası cihazın prize takılması, onların direkt haşere öldürücü ilaçlarla, ilaçların tesiri geçmeden temasını sağlayarak. İlaçlamadan daha iyi netice almanızı da sağlar.   Dikkat! bu ürünü evinde hamster, sincap, tavşan vb. gibi kemirgenleri besleyenler kesinlikle kullanmamalıdır. Kedi, Köpek, kuş gibi hayvanlar için hiçbir tehlikesi yoktur.

FALCON NOVA

180 derece ÖNE SAGA SOLA döngüsel FREKANS DAĞILIMI

TEKNİK ÖZELLİKLERİ: Teknoloji: 2014 new Ultrasonic-vibrosound Systems Etki Alanı: Tek alanda 350m²’ye kadar etkilidir.

Besleme: AC 110–240v. DC 9- 12v. Aralığında çalışır.

Akım: 300mA Nitelik: Zehir veya ilaç içermez.

Çıkış: 2 DUBLE uzak mesafe frekans taşıyıcı özellikli ayrı bağımsız çıkış kanallıdır. öne saga sola full frekans dağılımı Garanti: 3 yıl garantilidir. Cihazın Çalışma Ömrü: 15 yıl etkilidir. Çalışma Konumu: Sürekli çalışır ve aktif konumdadır.

Haşere Grubu: Fare,böcek,akrep,yılan,çiyan,kertenkele,karınca,kulağa kaçan,karınca,kene,cırcır b., kemirgen grubu. Yarasa, sincap vs.

Güç Tüketimi: 3 w. Frekans Aralığı: 25Khz-120Khz gece gündüz ayrı çalışma

Lehimleme: Kurşunsuz lehim

Tarama Açısı: 180°

Ürün Ebadı: 20cmx12cmx10cm

Ses Şiddeti: 130dB

Ürün kasası: 1.5 mm paslanmaz DKP

Ürün ağırlığı: 1000g

Bağışıklık Önlemi: Bağışıklığa karşı dijital frekans tarayıcılıdır.

Ürün Güvenliği: Hedef dışı hiçbir canlıya ve diğer cihazlara karşı zararlı değildir.

Belgeler: TC. Sanayi Bakanlığınca Onaylı Garanti Belgesi ve ISO9001, ISO14001, TSE ve CE belgelidir. Ürün Menşei: Türkiye-Falcon

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM

  1. Rıdvan Oruç diyor ki:

    Önceleri haşarat sorunumuz yoktu ama şimdi lokantamızı resmen böcekler sardı. Bir müşteri bile görse düşen itibarımızı düşünün. Ekmeğimizi burdan kazanıyoruz, ilaçlamayla da bitmiyor meret. Sizi kardeşim duymuş al abi dedi, ben de onu dinledim.İyi ki dinlemişim tek bir tane böcek bile yok iki aydır.Teşekkürler Falcon.

  2. Kayra Özdemir diyor ki:

    Hastanemizde kullandık 3 yıl oldu, çok memnun kaldık şimdi ek bina yapılıyor bu yüzden daha büyük alanı kapsayacak bir ürününüzü alıyoruz, memnun kalacağımızdan şüphem yok.

BİR YORUM YAZIN