İzmir: +90 232 261 63 35

Sosyal Medyada Biz}

Mevcut Müşteriler için %15 İndirim Fırsatı
Daha önce Falcon elektronik'ten ürün alan mevcut müşterilerimiz bu ve tüm ürünlerde daimi %15'lik bir indirim hakkına sahip oluyorlar. Daha önce ürün almadıysanız bu ürünü aldığınızda sonraki alışverişlerinizde geçerli %15'lik indirim hakkınız olacak.
ÜRÜNLERİ GÖRÜNTÜLE

SATINEL R10

Kullanım Alanları : Müstakil Ev, Açık Alan, Arazi, Havuz Çevresi, Sera, Havuzlu Yazlık Ev
Etkilediği Türler : Fare, Köstebek, Cardın, Kaplumbağa
Etki Alanı : 1000 m²

tim (7)

JUMBO

 

150+KDV

ISININ 30 DERECENİN ÜSTÜNE ÇIKMASIYLA FARE VE DİĞER HAŞERELERDEKİ ARTIŞIN ÖNÜNE GEÇİN CİHAZI TÜKENMEDEN ÇİME , TOPRAĞA SAPLAYIN.

Zehirli ilaçlar ve kapanla yapılan kemirgen ve haşere mücadelesi tarihe karışıyor…Yıllardır süren bilimsel çalışmalar sonuç verdi.

Fare,Köstebek ve kurbağa gibi “istenmeyen konuk“lar, Falcon ‘un geliştirdiği özel yazılımla evinize giremiyor…        Falcon mühendislerinin  yıllar süren çalışmaları sonucu geliştirilen yeni kuşak cihazlar kemirgen ve haşere mücadelesinde yepyeni bir döneme girildiğini müjdeliyor.  İleri teknoloji ürünü,  güneş enerjisiyle çalışan FALCON SATINEL R 10 fare, köstebek,  kurbağa, kertenkele gibi “istenmeyen konuk“ları evlere yaklaştırmıyor.

Uzmanlar, Solar Rodent Repeller adlı bu çevreci yeni cihaz sayesinde yüzyıllardır kullanılagelen, kemirgen ve haşereyle kimyasallar ve kapan gibi konvansiyonel mücadele yöntemlerinin tarihe karıştığını belirtiyor. Yaklaşık otuz beş santimetre boyundaki cihazın şekli büyük bir çiviyi andırıyor.

Üst kısmındaki güneş paneliyle kendi enerjisini üreten ve her türlü hava koşulunda on yıl boyunca kesintisiz çalışan cihaz toprağa gömüldükten sonra 30 ile 45 saniye aralıklarla saplandığı toprağa 100 ile 400 hertz arasında değişken titreşimler yayıyor, bu da kemirgen ve haşerelerin daimi tehlike algılamasına neden oluyor ve en az 650 metrekarelik bir alana yaklaşamıyorlar. Üstelik cihaz, insanın yanında kedi, köpek gibi ev hayvanlarına da hiçbir zarar vermiyor, kesinlikle çevre kirliliğine yol açmaz.

Özellikle son yıllarda rağbet gören müstakil bahçeli evlerin en büyük sorunlarından biri haline gelen yılan, haşere ve kemirgenlere karşı biçilmiş kaftan olan Falcon Solar Rodent Repellerın, kene danaburnu gibi zararlılarla mücadelede de etkili olduğu ve tarımsal üretim yapılan alanlarda kullanılabilir.

Özellikler;

• Güneş enerjisi ile çalışarak ultrasonik seslerle ve titreşimle köstebek, tarla faresi, kertenkele,ve  kurbağaları  uzaklaştırır.

• Her 30 saniyede bir ultrasonik dalga ve özel yazılımın etkisiyle farklı anlarda vibrasyon takviyeli ultrasonik ses yayar ve 650 m2 alan içinde etkilidir.

• Engel olmayacak şekilde her 25 metrede bir adet kullanılarak tüm bir alan korunabilir.

• Güneş enerjisi ile tam şarj olarak 150 saat boyunca çalışabilir, bu şekilde gündüz şarj olduğunda günlerce dahili piller sayesinde kış günlerinde güneşsiz günlerde çalışacak enerjiyi de depolamış olur.

• Nicad pil ile 400-1000 hertz arasında yüksek frekanslı ses ve titreşim oluşturur

• Mutlaka sert toprakta kullanılmalıdır.

• Alüminyum borunun 5 cm kadar kısmı toprak üzerinde kalmalıdır.

• 30 cm yüksekliğinde alüminyum boru üzerinde 16 cm çapında güneş enerji ünitesi vardır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM

  1. Orhan Aydın diyor ki:

    Piliç çiftliğimize yılan dadandı civcivleri yiyordu, zehirli yiyecek falan koyduk ama olmadı. Veterinerimizin tavsiyesi ile 1000m2 için olan cihazınızdan aldık. Çok da memnun kaldık, yılandan kurtulduk ayrıca bu cihaz gelincik, tilki gibi hayvanları da uzak tuyormuş, iyice içimiz rahatladı yani. Orhan Aydın- Mudanya

  2. Şadiye Kılıç diyor ki:

    Beni sizinle buluşturan arkadaşıma her fırsatta teşekkür ediyorum. Yetiştirdiğim çiçekleri artık köstebeklere yem etmiyorum. Bu cihaz sayesinde köstebeklerden kurtuldum. Şadiye kılıç- Edremit

BİR YORUM YAZIN