İzmir: +90 232 261 63 35

Sosyal Medyada Biz}

Mevcut Müşteriler için %15 İndirim Fırsatı
Daha önce Falcon elektronik'ten ürün alan mevcut müşterilerimiz bu ve tüm ürünlerde daimi %15'lik bir indirim hakkına sahip oluyorlar. Daha önce ürün almadıysanız bu ürünü aldığınızda sonraki alışverişlerinizde geçerli %15'lik indirim hakkınız olacak.
ÜRÜNLERİ GÖRÜNTÜLE

Elektrikli Fare Kapanı

tim (6) tim (7)

 

images

 

Kullanım Alanları : Müstakil Ev, Apartman Dairesi, Dublex, Triplex, Ofis, Kapalı Fabrika, Açık Alan, Havuz Çevresi, Havuzlu Yazlık Ev
Etkilediği Türler : Fare
Etki Alanı : 500 m²

Sıçan Fare Öldüren Pilli Kapan ( GÜÇLÜ ADAPTÖRÜYLE BİRLİKTE) Cihaz sağladığı yüksek voltajda elektronik şok ile fare ve sıçan gibi zararlıları zehirsiz ve güvenilir biçimde öldürür. Fare üniteye girdiğinde metal hazneyi harekete geçirir ,ünite yüksek voltajda elektriği hemen yollar ve 2 dk boyunca voltaj durana kadar kırmızı led yanıp söner .Haznesi kolay temizlenebilir şekilde dizayn edilmiştir.Güvenli koruma düğmesi ile insanların kaza ile elektriğe temas etmesini önler. Uzun ömürlüdür ve enerji sarfiyatı azdır.
Kullanma Talimatı

1- Plastik veya tahta kaşık yardımı ile fare için uygun bir yiyeceği cihazın arka tarafına yerleştiriniz.
2- Batarya kısmına 4 adet C (Orta) Alkaline pil yerleştiriniz veya DC-6V adaptör kullanınız.
3- Fare duvar dibinde yürüdüğü için cihazı ducar diplerine yerleştirmeye çalışınız.
4- Düğmeyi ON konumuna getiriniz. Yeşil ışık yanmaya başlayacaktır .Elektrik çarpmasına maruz kalmamak için metal levhalara dokunmayınız.
5- Cihaz fareyi öldürdükten sonra cihazı OFF konumuna getirip cihazı boşaltınız . Cihazı boşalttıktan sonra mutlaka temizlik maddesi ile temizleyiniz. Kullanıldığı Alanlar Ev ,çatı arası ,tarla ,bağ,bahçe ,depo,antrepo vb

Dikkat… Cihaz talimatlarına uygun kullanılmalıdır aksi elektrik çarpmasına sebep olup ciddi zararlar verebilir. Cihazı çocukların ve evcil hayvanların ulaşabileceği noktalara koymayınız. Cihaz patlayıcı ve yanıcı maddelerin yakınına koymayınız.

10 Şubat 2015
4.023 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN