İzmir: +90 232 261 63 35

Sosyal Medyada Biz}

Mevcut Müşteriler için %15 İndirim Fırsatı
Daha önce Falcon elektronik'ten ürün alan mevcut müşterilerimiz bu ve tüm ürünlerde daimi %15'lik bir indirim hakkına sahip oluyorlar. Daha önce ürün almadıysanız bu ürünü aldığınızda sonraki alışverişlerinizde geçerli %15'lik indirim hakkınız olacak.
ÜRÜNLERİ GÖRÜNTÜLE

Güneş Enerjili Sivrisinek Kovucu

Kullanım Alanları : Müstakil Ev, Apartman Dairesi, Dublex, Triplex, Açık Alan, Havuz Çevresi
Etkilediği Türler : Fare, Sivri Sinek, Böcek
Etki Alanı : 40 m²

images

AÇIK KAPALI ALANDA PİLLİ GÜNEŞ ENERJİLİ FARE BÖCEK KENE SİVRİSİNEK KOVUCU

Cihaz yaymış olduğu akustik sinyallerle birçok zararlı haşerede etkilidir. Kullanımı pratiktir,insan sağlığı üstünde zararlı bir etkisi bulunmamaktadır. Güneş enerjisi ile çalışır çevre dostudur. Doğa sever kamp yapmayı seven,dağcılık sporu ile uğraşan müşterilerimize ayrıca tavsiye ederiz .

Ürün likit,losyon kullanmaz, toksik içermez, sonik -ultrasonik ses ürettiği için belli bellirsiz ses duyabilirsiniz ortama yayılan bu ses insan kulağını rahatsız edici düzeyde değildir. Kampta,yürüyüşte kemere takabilirsiniz evde işerinde kullanacaksanız perdeye takıp sinek ve sivrisineklerden korunabilirsiniz. Fonksiyonu : Cihazın ürettiği akustik sinyaller aşağıdaki hayvanlar üzerinde denenmiş ve test edilmiştir .

Frekans A : 7 Khz – Sivrisinek ve pire Frekans
B : 10 Khz – Fare ve sıçan Frekans C : 12 Khz – Hamamböceği ve sansar Çalıştırma : Cihaz ON / OFF düğmesi ile çalışır. kaydırma düğmesi ile anahtarı uygun olan konuma getirin, ürünü kapalı ortamda kullanacaksanız cihazı güneş görebilecek pence önü vb. bir noktaya koyunuz ,cihazın ön kısmının açıkta olmasına dikkat ediniz .Açık ortamda cihazın panelinin güneş almasına dikkat ediniz. Yürüyüş, koşu veya kır gezileri gibi durumlarda kemere asma aparatı ile kemerinize veya çantanızın askı bölümüne asabilirsiniz.

 

10 Şubat 2015
3.888 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN