İzmir: +90 232 261 63 35

Sosyal Medyada Biz}

Mevcut Müşteriler için %15 İndirim Fırsatı
Daha önce Falcon elektronik'ten ürün alan mevcut müşterilerimiz bu ve tüm ürünlerde daimi %15'lik bir indirim hakkına sahip oluyorlar. Daha önce ürün almadıysanız bu ürünü aldığınızda sonraki alışverişlerinizde geçerli %15'lik indirim hakkınız olacak.
ÜRÜNLERİ GÖRÜNTÜLE

İşletmeniz itibar kaybetsin istemiyorsanız…

İşletmeniz itibar kaybetsin istemiyorsanız…

İşletmeniz itibar kaybetsin istemiyorsanız…

Gıda Fabrikaları, İlaç Fabrikaları, Endüstriyel İşletmeler, Sağlık Kurumları, Alışveriş ve İş Merkezleri, Catering, Restoranlar, Eğitim Kurumları, Site ve Konutlar, Şirketler, Spor ve Eğlence Merkezleri’nin en önemli sorunlarından birisi…

İşletmeniz itibar kaybetsin istemiyorsanız…

Fabrikaları, İlaç Fabrikaları, Endüstriyel İşletmeler, Sağlık Kurumları, Alışveriş ve İş Merkezleri, Catering, Restoranlar, Eğitim Kurumları, Site ve Konutlar, Şirketler, Spor ve Eğlence Merkezleri’nin en önemli sorunlarından birisi haşere ve farelerdir. En önemli sorunlarından diyoruz, çünkü bir işletmede meydana eden bu duruma müşteriler de vakıf olursa; işletmenin tüm güven politikası yıkılmış, buna bağlı olarak da marka lekelenmiş olur. Zira mevzu bahis haşere ve olduğunda, müşteri asla göz yummadığı gibi affedici de değildir. Sebebi ise, insan yaratılışı bu hayvanlara karşı tiksinme tabiatı üzerine kurulu olup bu hayvanlarla adı anılan işletmenin akıbeti de bundan ibaret olacaktır.

İşletmeci kökünden çözüm olamayacak, klasik yöntemlere başvurarak sorunu çözmeye çalışır. Daha ucuz olduğu için seçilen bu yöntemler uzun vadeli çözüm sunmadığı gibi meşakkatlidir de. İlk bakışta daha hesaplı gibi görünen bu yöntemler esasında hiç de öyle değildir, çünkü bu yöntemler kesin çözüm sunmadığından sorun tekrar eder. Denetimlerde ceza alınabileceği gibi, durum halka da arz olunursa, şirket itibar kaybeder. İtibarı satın almak mümkün olmadığı gibi, paha da biçilemez.

Özellikle gıda işletmelerinde gıdanın tüketiciler için güvenilir, kaliteli ve sağlıklı bir şekilde üretilmesi ve tüketicilere sunulmasını esastır. Sağlıklı gıda maddeleri üretebilmek için de gıdanın üretiminden tüketim aşamasına kadar her aşamada etkili bir şekilde hijyen önlemleri almak gereklidir. Bundan dolayı maddelerinin üretiminde sağlıklı hammaddeler kullanmak, gıda maddelerinin hijyenini ve kalitesini olumsuz etkileyecek ve insan sağlığına zarar verecek koşulları ortadan kaldırmak, işletmecinin en önemli misyonlarından biri olmalıdır.

Bu açıdan haşere ve fareler gıdanın hijyenik kalitesini etkileyen önemli unsurlardan biridir. Bu canlılar, hem kendi vücutlarındaki mikroorganizmalar, hem de çevreye bıraktıkları dışkılardaki mikroorganizmalar sebebiyle gıdaların mikrobu taşıyıcı olmasına yol açmaktadırlar. Takdir edersiniz ki, bu insan sağlığını ciddi tehlikelere atmaktadır.

İşletmeci ise bunun önünü alamadığında şirketinin kapatılmasına kadar giden bir düzine prosedür ve para cezası ile baş başa kalacak, para, itibar ve zaman kaybı gibi geri dönüşü olmayan zararlara uğrayacaktır.

İşte sorunun bu noktaya gelmemesi için size kolay, temiz, güvenilir bir çözüm yolu sunacağız.

Bu çözüm yolu Falcon Fcn03 Haşere ve Fare Kovucu adlı cihazımızdır. Bu cihazın neden kolay, güvenilir ve kesin çözüm yolu sunduğundan bahsedelim.

Cihazımız 3.nesil teknoloji ile imal edilmiştir. Aktif hale gelmesi için fişe takmanız yeterli olacaktır. Elektrik sarfiyatı yok denecek kadar azdır. Siz cihazı fişe taktığınız andan itibaren kısa sürede haşerat ve fareler ortadan kaybolacaktır. Duvar içlerine kadar etki eden cihazımızla bu haşere sorunundan tamamen kurtulmuş olacaksınız.

Bu cihaz ne yapıyor da bu haşerat ortamı terk ediyor?

Cihazımız ultrasonik ses dalgaları yaymaktadır. Bu ses dalgaları insanların duyamayacağı, hayvanları ise çok rahatsız eden bir şiddettedir. Hayvanların bu sese bağışıklığı olmadığı için sinir ve üreme sitemleri bozularak bulundukları ortamı acilen terk etmekte ve cihazın etki alanına bir daha yaklaşamamaktadırlar. Bu ses dalgalarının insan sağlığına ise hiçbir zararı yoktur.

Marka olmanın ilk adımlarından birinin ilkel yöntemleri geride bırakarak teknolojiye uyum sağlamak olduğunun farkında olan siz değerli müşterilerimizi Falcon Fcn1 Haşere ve Kovucu cihazımızı incelemeye davet ediyoruz.

http://www.falconelektronik.com/

28 Eylül 2016
1.738 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN