İzmir: +90 232 261 63 35

Sosyal Medyada Biz}

Mevcut Müşteriler için %15 İndirim Fırsatı
Daha önce Falcon elektronik'ten ürün alan mevcut müşterilerimiz bu ve tüm ürünlerde daimi %15'lik bir indirim hakkına sahip oluyorlar. Daha önce ürün almadıysanız bu ürünü aldığınızda sonraki alışverişlerinizde geçerli %15'lik indirim hakkınız olacak.
ÜRÜNLERİ GÖRÜNTÜLE

FALCON ‘LA FARELER KAÇACAK DELİK ARIYOR

FALCON ‘LA  FARELER KAÇACAK DELİK ARIYOR

 

‘özel ses’le kesin çözüm

 

Ekolojik dengeyi bozmadan ve öldürmeden istenmeyen canlılarla mücadele etmenizi sağlayan Falcon Elektronik, 4 mevsim geliştirdiği hayvana özel kovucu sistemlerle kesin başarı sağlıyor

Özel ses frekansı sayesinde istenmeyen canlıyı uzaklaştırabildiklerini belirten Murat Kayık, Falcon Elektronik olarak ürün çeşitleri hakkında bilgi verdi. Yıl boyu çeşitli haşarelerde popülasyonların artabildiğini söyleyen Kayık, “Tüm mevsim depo ambar imalathane hatta evlerimizin baş belası olan fare ve haşereler için cihaz geliştirdik. Yaz, kış ve bahar aylarında çeşitli haşarelerde, fare ve sıçanlarda popülasyonlar artabiliyor. Böcek türleri yazın daha çok çoğalırken, kışın fare ve kemirgenler artabiliyor. Bu artış illere göre değişiyor. Şuan havaların sogumasıyla kapalı alanlarda fare ve sıçan problemi fazlalaştı. Biz hangi cins hayvan olursa olsun onlara yönelik cihazlar geliştiriyoruz” dedi.

SES ETKİSİYLE MÜCADELE
Fare ve sıçan ve köstebek gibi canlılara karşı ultrasonik ses frekansı cihazları olduğunu söyleyen Kayık, şöyle devam etti; “Fareleri rahatsız eden bir ses frekansı keşfettik. Bu frekans, fare ve sıçanların bulunduğu alanda bulundurulursa o bölgeyi tamamen koruduğu gibi dışardanda içeriye girmesini kesinlikle engelliyor. Yazlıkların bahçelerinde yılan ve akrep sorunuyla karşılaşılıyor. Güneş enerjisi sistemiyle çalışan ve ortamdaki fare, akrep, yılan gibi canlıları kaçıran bir cihaz geliştirdik. Cihaz 600 metre kare alanda etkili. Evin ön veya arka kısmını koruyabiliyor. Bizim hedefimiz canlıları öldürmeden ortamdan uzaklaştırmak. Bizim cihazlarımız kapan, kimyasal madde veya zehre alternatif. Klasik yöntemlerde canlı ölürse ve ölüsü bulunamazsa rahatsız edici kokular ortaya çıkabilir.”

3 YIL GARANTİSİ VAR
Bu zamana kadar olumsuz hiçbir tepki almadığını söyleyen Kayık, “Bu ürünleri 5 yıldan beri üreterek satıyoruz. Arızalanmadığı ve enerjisi tükenmediği sürece cihazlar sürekli çalışıyor. Kurulumu oldukça basit. Müşteri kendisi montajlayabiliyor. Elektrikle çalışanlar elektrikle teması sağlanarak, güneş enerjisiyle çalışanlarsa toprağa saplanarak monte ediliyor. elektronik cihazımız fişe takılarak devamlı etkili oluyor. İnsan sağlığına ve evcil hayvanlara zarar vermeyen cihazlarımız 3 yıl garanti süresiyle birlikte en az 10 yıl kullanım ömrüne sahiptir.

 

 

01 Eylül 2016
2.203 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN