İzmir: +90 232 261 63 35

Sosyal Medyada Biz}

Mevcut Müşteriler için %15 İndirim Fırsatı
Daha önce Falcon elektronik'ten ürün alan mevcut müşterilerimiz bu ve tüm ürünlerde daimi %15'lik bir indirim hakkına sahip oluyorlar. Daha önce ürün almadıysanız bu ürünü aldığınızda sonraki alışverişlerinizde geçerli %15'lik indirim hakkınız olacak.
ÜRÜNLERİ GÖRÜNTÜLE

SATINEL R20

Kullanım Alanları : Müstakil Ev, Dublex, Triplex, Açık Alan, Arazi, Havuz Çevresi, Sera, Havuzlu Yazlık Ev, Anaokulu Bahçesi
Etkilediği Türler : Gelincik, Fare, Keler, Gümüş Böceği, Kene, Hamam Böceği, Süleymancık, Sincap, Kara Fatma, Yılan, Kalorifer Böceği, Böcek, Karınca, Akrep, Cardın, Kaplumbağa
Etki Alanı : 1500 m²

tim (3)tim (2)

 

JUMBO

 

250 TL + KDV

Falcon Satinel R 20 zehirli- zehirsiz tüm yılanları, fare, akrep ve diğer sürüngen cinslerini uzak tutmak için tasarlanmıştır. Şöyle bir düşündüğünüzde zaten harika bir buluşla karşılaştığınızı anlayabilirsiniz. Kurtulmak istediğiniz haşerelerden kurtulmanın en etkili ve en insancıl yolu olduğunu fark edebilirsiniz.

Lütfen cüzi ücretlere satılan, bahçelerde köstebek kovucu diye adlandırılan malum ürünlerle karıştırmayın. Falcon Satinel R 20 son teknoloji ile üretilmiş güneş enerjisi ile çalışan Elektromanyetik titreşimlerle haşereyi uzak tutan, geniş alana yayılmış hizmet yelpazesiyle bu tarz ürünlerden ayrılan bambaşka bir ürün, kalite ve teknolojinin buluştuğu son noktada yer alan bir tasarımdır.

Falcon Satinel R 20, yazlıklar, havuz kenarları, dere kenarları, hayvan besiciliği yapılan alanlar, doğa kamp merkezleri, golf sahaları, okullar, resmi kurumların çim bahçeleri, şantiyeler, maden şirketleri ve benzeri oluşumlar tarafından tercih edilen bir üründür.

Her yıl insanlar yılan, akrep, örümcek ve benzeri haşereler tarafından ısırılıyor ve maalesef bu sayının içinde çocukların oranı azımsanamayacak boyutta. Çok basit ve son derece işe yarar bir yöntem olan FALCON SATINEL R 20 Türkiye’de görülen tüm yılan ve fare familyasından olan türleri, ayrıca akrep, kertenkele ve böcekleri etkiler ve ortamdan uzaklaştırır.

Yılanlar bedenlerine, gözlerine çarpan ısı dalgaları sayesinde yiyeceğini ve yönünü bulur. Falcon Satinel R 20 nin çalışma prensibinde toprağa konan cihaz darbeli bir titreşim yayarak yılanın bu titreşimleri tüm bedeninde hissetmesini sağlar. Bu titreşimler sayesinde yılan kendisi için bir tehlike kuşağının içinde olduğu hissine kapılarak ortamı terk etme ihtiyacı duyar. Buna oluşan deprem etkisine karşı deprem kuşağının olduğu topraktan kaçmak isteği uyandırır da diyebiliriz.

Fareler ve akrepler için de aynı prensip çalışır. Elektronik dalgalar haşerenin bedeninde uyaranlara sebep olur ve müthiş bir rahatsızlık verir. Haşerenin ortamı terk etmekten başka çaresi kalmaz. Akrepler için ise ek olarak cihazın yaydığı ultrasonik mavi ışık özel bir uyaran niteliğindedir. Akrepler mavi ışığı, kırmızı ve yangın olarak algılayıp kaçma mecburiyeti hissi içine girerler. Bu şekilde yerleşim yerlerinden uzaklaşan haşereler, doğal yaşama geri dönerler. Siz de doğaya zarar vermeden sorununuzun üstesinden gelmiş olmanın rahatlığını yaşarsınız.

Yüzyılımızın buluşu olan cihaz teknik açıdan değerlendirilirse, son derece donanımlı olduğu görülmektedir. Güneş enerjisi ile bağımsız kablosuz pille çalışan ürün, teknik özellikleri bakımından da yepyeni nitelikte; özel kahverengi dış yapısıyla toprağınıza çiminize uyumlu.

 • Sessiz
 • Daha büyük kapsama alanı
 • Süper darbe sinyalleri
 • Çift pil gücü
 • Şarj edilebilir piller
 • Plastik bozulmasına karşı UV koruması
 • Paslanmaz alüminyum milli
 • 0 güvenli ve toksik içermeyen
 • Çocuklar ve evcil hayvanlar için güvenli
 • Diğer doğal yaşama karşı zararsız

1000m2 – 1500m2 alanlar için; otel bahçesi, yazlık bahçeleri, dere kenarları, çim alanlar ve hayvan besi yerleri gibi alanlar için kullanıma uygundur. 40m2 lik dairesel bir çapta toprak boyunca titreşimler gönderir. Bizim önerdiğimiz, normal bir evin bahçesi için biri arka tarafa biri de ön tarafa olmak üzere iki adet Falcon Satinel R 20 yerleştirmeniz yeterlidir. Şayet risk büyük ise dört adet Falcon Satinel R 20 mükemmel sonuç almanız için yeterli olacaktır. Eğer bahçede havuz mevcut ise havuz başına bir tane yerleştirmelisiniz. Doğal çevre için, hayvancılık yapılan yerler dahil doğal yaşamı asla olumsuz etkilemez. Yedi gün yirmi dört saat korumaya devam eder.

Hayat güvende yaşanınca güzel, bizler, sevdiklerimiz ve ailemiz temiz ve haşeresiz bir yaşamı hak ediyoruz. Her türlü açık hava da güvenle işinizi yapmak, ya da dinlenmek için FALCON SATINEL R 20 rahat nefes almanızı sağlayacak. Bu harika buluş müthiş derecede rağbet görmüştür. Buradan da çıkardığımız gerçek, ülkemiz insanının aslında buna ne kadar da ihtiyaç içinde olduğudur. Kolay sahip olma seçenekleri ve güvenli çabuk servisiyle bu ürünü kaçırmak istemeyeceksiniz. İnternetten de rahatça ulaşabileceğiniz Falcon Satinel R 20 nin web sitesi www.falconelektronik.com dur. Haşeresiz günler dileriz.

      BU CİHAZIN  KEDİ.KÖPEK VE İNSANLAR ÜZERİNDE OLUMSUZ HİÇBİR ETKİSİ YOKTUR.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM

 1. Ali Sezgin diyor ki:

  Ürünü yazlığımın bahçesinde 2 yıldır kullanıyorum siteye komşum için sipariş vermek için girdim , hiç düşünmeden alacağınız bir cihaz

  1. admin diyor ki:

   Ali bey merhaba yeni ürünler var , özellikle ozon etkili cihazlar kapalı alanda tüm haşerelere karşı etkili olduğu gibi odaya yaydığı ozon ile fresh bir hava katıyor

   http://www.falconelektronik.com.tr/2015/02/23/bu-cihaza-ilk-siz-sahip-olun/

 2. Vedat Sürgün diyor ki:

  Bu cihazdan komşum aldı , zor karar veren biri olarak 1 yıldır bekliyordum kararımı şimdi veriyorum içim çok rahat

 3. Muhammed Yılmaz diyor ki:

  Ben Bursa’da yaşıyorum. Evim iki katlı ve bahçeli , birde köpeğim var tahmin edersiniz ki, doğada da sizinle birlikte yaşamak isteyen ama sizin misafir etmek istemediğiniz bir sürü zararlı canlı var..doğaya bu kadar düşkün olup onlara zarar vererek ve leşlerini temizleyerek korunmak yerine iyiki falcon ürünleriyle erken tanışmışım. Evin dışında ve içinde gerekli tüm önlemi alıp canlılara zarar vermeden uzaklaştırmayı gerçekleştiriyorlar. Benim önerimle birlikte 14 hane bulunan sitede 10 tanesi eski yöntemleri bırakıp bu ürünleri kullanmaya başladı bile..kesinlikle ve şiddetle öneririmmmm!

BİR YORUM YAZIN