İzmir: +90 232 261 63 35

Sosyal Medyada Biz}

Mevcut Müşteriler için %15 İndirim Fırsatı
Daha önce Falcon elektronik'ten ürün alan mevcut müşterilerimiz bu ve tüm ürünlerde daimi %15'lik bir indirim hakkına sahip oluyorlar. Daha önce ürün almadıysanız bu ürünü aldığınızda sonraki alışverişlerinizde geçerli %15'lik indirim hakkınız olacak.
ÜRÜNLERİ GÖRÜNTÜLE

Çocuklarınızı korumak ister misiniz?

Çocuklarınızı korumak ister misiniz?

Okullarda, parklarda, kreş bahçelerinde çocuklarımız kapalı alanlara oranla çok daha az güvenli bir konumda oyun oynamakta. Her yıl yaz aylarında böcek, akrep hatta yılan ısırması haberleri sıklıkla televizyon ve basılı yayından bizlere ulaşmakta.

Peki harika bir önlem alabileceğinizi söylesek ne dersiniz? Bu önlemin adı FALCON ULTRASONİK SES CİHAZI. Okul ve kreş bahçelerinde, parklarda hepimiz çocuklarımızın güvenle ve neşeyle oyunlarına devam etmelerini isteriz. Gözümüzden bile sakındığımız varlıklarımız için en ufak bir riski bile göze almak istemeyiz. Fakat açık alanlarda siz yanında dahi olsanız çocuğunuzu hatta bebeğinizi bir haşere ısırabilir. Çocuklar meraklıdır, hele de 2-3-4 yaşları çocukların son derece meraklı oldukları çağlardır. Onlar herşeye dokunmak, herşeyi öğrenmek isterler. Daha iki gün önce tanınmış bir kaç gazetede birden çıkan haberi alıntılarsam eğer; 3 yaş bir çocuğun kreş bahçesinde merakla yaklaştığı akrepi ellemesi sonucu akrep tarafından sokulup zehirlendiği haberini üzüntüyle okuduk. Peki bu akrep kreş bahçesine nasıl gelebilir diye düşünebilirsiniz ancak ne kadar önlem alınsa da açık havadaki alanlara yüzde yüz etki etmeniz olanaksız. Sonuçta bu tip durumlar olması muhtemel durumlardır. Ayrıca şu da bir gerçek ki çocuklarımızın bulunduğu yerlerde kimyasal ilaçlama yapmak da son derece tehlikeli olabilir. Yeni ve tazecik bedenlerine solunum yollarına ve daha bir çok bedensel aktivitesine zarar verebilir.

Bütün bu anlattıklarım doğrultusunda, siz ne yapacağınızı bilmiyorsanız, önerimize kulak verin. Değerleri hiçbir şeyle ölçülemeyecek olan cocuklarımız için hem pratik hem zararsız hem de çok kolay ulaşabileceğiniz bir çözüm mevcut. Falcon Haşere Kovucu Cihazlar; bu cihazlar takılacak alanlara göre çeşitlilik gösterebilir. Kapalı alanlar için ürünlere sahip olan Falcon aynı zamanda açık alanlar için de titizlikle ürettiği haşere kovucu cihazları ile sizlere hizmet sunmaktadır. Metrekareye göre değişen çeşitlilik gösteren, etki sınırı farklı cihazlarla Falcon Haşere Kovucu size alternatif bir çözüm getiriyor. Ev bahçesi gibi küçük metrekare alanlar için cihaz sunumu bulunduğu gibi aynı zamanda, büyük 1000m2 civarındaki açık alanlar için de ürünleri bulunmaktadır. Son yılların harika buluşunu gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Sadece okul bahçesi, park ve benzeri alanlarda değil evlerinizin bahçelerinde de kullanabileceğiniz yavrularınızı haşerelere karşı koruyan Falcon aynı zamanda zehir, kimyasal ilaç ve benzeri gibi sağlığınızı farklı bir yönden farklı bir riske sokmadan güven sağlar.

Cihaz ultrasonik elektromanyetik ses dalgalarıyla çalışır, sizin ve çocuğunuzun duyamayacağı ses dalgalarını böcek, akrep, fare hatta yılan gibi zararlı haşerelerin duyabileceği ses eşiği aralığında sürekli yayar. Bu ses dalgaları ulaştığı haşereleri rahatsız ederek ortamdan uzaklaştırır, ortamda barınmalarının önüne geçer.

Falcon Haşere Kovucu kullanan okul ve kreş yönetimleri hızla artmaktadır. Bunu çocuğunuzu emanet ettiğiniz birimlerden talep etmek sizin en doğal hakkınız. Bu güven ve konfora çok da pahalı olayan ücretlerle ulaşabilmeniz ise ayrı bir şans. Bizce cocuklarımız her şeye değer, mutlaka bu alternatifi düşünmenizi tavsiye ederiz. Detay : http://www.kovucu.com.tr

24 Ocak 2015
2.057 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN