İzmir: +90 232 261 63 35

Sosyal Medyada Biz}

Mevcut Müşteriler için %15 İndirim Fırsatı
Daha önce Falcon elektronik'ten ürün alan mevcut müşterilerimiz bu ve tüm ürünlerde daimi %15'lik bir indirim hakkına sahip oluyorlar. Daha önce ürün almadıysanız bu ürünü aldığınızda sonraki alışverişlerinizde geçerli %15'lik indirim hakkınız olacak.
ÜRÜNLERİ GÖRÜNTÜLE

Hakkımızda

Yıllardır haşereler, kemirgenler ile uğraşmaktan yorulmadınız mı? Korkudan sandalyelerin koltukların üzerine zıplamadınız mı? Bahçenizde, seranızda, arabanızda ya da evinizde fare, yılan ve benzeri zararlılardan kurtulma adına geleneksel yöntemlere başvurmadınız mı? Zararlılarla mücadele etmek ve sorunlarınızı çözmek için geçici çözümler aramaktan usanmadınız mı?

Hijyenin gerek yaşam alanlarınızda gerekse endüstride önemini iyi biliyoruz. Sağlığınızın korunması adına yaşam alanları ve işyerlerinizde haşereler, kemirgenler ve diğer zararlılarla verdiğiniz mücadeleye Falcon Ürünleri ile hızlı ve benzersiz çözümler üretiyoruz. Falcon ürünleri ile hali hazırda kullandığınız tüm yöntemleri çöpe atın. Ses ve ışık etkisiyle bahçenizde, evinizde, aracınızda, tesisinizde ve diğer ihtiyaç duyacağınız tüm noktalarda Falcon ürünlerini sadece fişe takarak yepyeni çözümler üretin.

Yaydığı ses ve ışık frekansı ile yerleştirdiğiniz bölgede hiçbir toksik etki bırakmadan haşereler, kemirgenler ve diğer zararlılarla mücadele eden Falcon, şimdiye kadar denediğiniz tüm ürünlerden farklıdır. İleri teknolojisi sayesinde kemirgenlerden kurtulabileceğiniz gibi ekolojik dengeyi bozmadan haşere probleminizi çözüyoruz. Evet Falcon sizi, ailenizi, iş arkadaşlarınızı ve çevrenizi de düşünüyor. Birçok geleneksel yöntemin tersine toksik etkisi hiç bulunmayan ürünlerimiz, hem haşereleri uzaklaştırıyor hem de de istediğiniz her yerde gönül rahatlığı ile kullanabiliyor.

Farklı ihtiyaçlarınız için tasarlanmış ergonomik ürünlerimiz ve kolay kullanımı sayesinde Falcon, ihtiyaç duyduğunuz tüm noktalarda hem etkili hem de zararsız çalışır. Son derece pratik ve uzun ömürlü olan ürünlerimizin kullanımı da oldukça kolaydır. Çim ve Bahçe , Ev Koruma, İşyeri koruma, Endüstriyel koruma, Tarla Sera Koruma, Yazlık Ev Koruma, Yat ve Gemi koruma paketlerimiz ile ihtiyacınıza göre şekillendirdiğimiz Falcon Ürünleri, haşere türü, istenilen etki alanına göre değişkenlik göstererek ihtiyacınıza yanıt verebilecek en uygun ürünle buluşmanızı sağlıyor.

Gıda, medikal ve benzeri direkt insan sağlığına etkisi olan, hijyenin çok önemli olduğu sektörlerde Falcon ürünleri sadece ses ve ışık frekansı üzerinden çalışan mekanizması ile hem etkili, hem pratik hem de insan sağlığını koruduğu için en etkili çözümdür. İçerisinde hiçbir toksik, zararlı ya da zehirli malzeme bulunmaması sebebiyle, siz aynı anda haşere, kemirgen ve diğer zararlıları uzaklaştırırken ürünlerinize, doğaya ve çevrenize geleneksel yöntemlerin sebep olacağı zararları vermezsiniz. Pestisit ve haşere kalıntıları gibi sorunlarla ayrıca mücadele etmek zorunda kalmayacağınız için Falcon ürünlerini yüzde yüz güvenli bir yöntem olarak kullanabilirsiniz.

Falcon, geleneksel yöntemlerin aksine temizleme gerektirmez. Bilinen etkisi ve etki alanları diğer yöntemlere göre çok daha geniş olup ayrıca avantaj sağlamaktadır. Yapılan araştırmalar alternatif ürünlerin belirli bir süre sonra bozulma, etkisini kaybetme gibi sorunlarla karşılaşırken, Falcon eşsiz mekanizması ve uzun ömrü ile nihai kullanıcıların istek ve ihtiyaçlarına en doğru yanıtı verdiğini göstermiştir.

Falcon sağladığı fiyat avantajları ile de müşterilerinin yüzünü güldürmektedir. Geleneksel yöntemler belirli periyodlarda yenilenme ihtiyacı duyarken Falcon, uygun fiyatları ve yenilenme ihtiyacı duymaması sayesinde alternatiflerine göre maliyetlerinizi de düşürmektedir. Her bir sektöre göre tasarlanmış paketleriyle Falcon ürünleri uygun maliyetle kaliteli ürünler sunmakta ve çözüm kolaylığı sağlamaktadır. Ürünlerimiz kaliteden ödün vermeden uygun maliyetli çözümler üretmesi sebebiyle ayrıca katma değer sağlamaktadır.

2000 yılından beri uzman kadromuzla elektronik haşere kontrol teknolojileri satışı ve desteği sunan firmamızla irtibata geçerek büyük avantajlarımızdan ve hizmetlerimizden faydalanmaya başlayabilirsiniz. Büyük avantajlarımız sayesinde Falcon ürünleri hem haşerelerle mücadelenize ortak olacak hem de insan sağlığı odaklı yeni teknolojilere kapınızı açacaksınız.

Biz Falcon olarak, ürünlerimizi deneyin demiyoruz, hemen kullanmaya başlayın diyoruz.