İzmir: +90 232 261 63 35

Sosyal Medyada Biz}

Mevcut Müşteriler için %15 İndirim Fırsatı
Daha önce Falcon elektronik'ten ürün alan mevcut müşterilerimiz bu ve tüm ürünlerde daimi %15'lik bir indirim hakkına sahip oluyorlar. Daha önce ürün almadıysanız bu ürünü aldığınızda sonraki alışverişlerinizde geçerli %15'lik indirim hakkınız olacak.
ÜRÜNLERİ GÖRÜNTÜLE

AGROTR MAGAZİNE-YAZLIKÇILARDA YENİ MODA, BAHÇEYE YILAN KOVUCU CİHAZ TAKTIRMA

AGROTR MAGAZİNE-YAZLIKÇILARDA YENİ MODA, BAHÇEYE YILAN KOVUCU CİHAZ TAKTIRMA

Bodrum’da geçtiğimiz günlerde yaşanan bir olay, yörede ve sahil kesimlerinde yazlıkçıların bahçelerine yılan kovucu cihaz taktırma yarışının başlamasına yol açtı.

HABER KAYNAĞI İÇİN TIKLAYIN.

Söz konusu olay Bodrum’da ismini vermeyeceğimiz 5 yıldızlı bir otelde yaşandı.Yazın gelmesiyle kışı uykuyla geçiren canlılar da yeryüzüne çıkmaya başladı. Sıcak yaz günü bahse konu otelin bahçesinde ve havuz kenarında dinlenen otel konuklarını korkutan bir olay yaşandı. Olayın mağduru Semra T. Hanım, yılan fobisi nedeniyle baygınlık geçirerek otel revirine kaldırıldı. Semra Hanım, saat 14:00 sularında 10 yaşındaki oğlu ile güneşlenmek, havuza girmek ve dinlenmek amacıyla otel bahçesine indi. Ne olduysa o sırada oldu ve kendilerine doğru gelen 2 metre uzunluğunda yeşil siyah ”dağ alası” diye adlandırılan ve öldürücü olmamakla birlikte zehirli olduğu bilinen yılanı gördü. Çılgına dönen otel sakini bayan korku ve panikle koşarak havuza atladı.Yılan otel çalışanları ve diğer otel konukları tarafından da farkedilince birden büyük çapta panik havası olustu. Bu panikle yolunu şaşıran yılan hızla otelin havuzuna daldı. Olay kahramanı Semra Hanım yaşadığı bu panikle baygınlık geçirerek otel revirine kaldırıldı. Yılan otel güvenliği tarafından yakalanarak doğal ortamına salındı.

Yaşanan olay otel yöneticilerini bir hayli üzdü. Bir kaç müşterinin oteli terketmesi üzerine de otel yöneticileri bir arayış içine girdi.

Falcon satınel R20 yılan kovucu cihaz

Otel yetkilileri arayışını sürdürürken Falcon satınel R20 ismiyle piyasaya sürülen sıra dışı bir ürünle karşılaştı. Otelde yaşanan olaydan haberdar edilen gazeteciler, bu sıra dışı ürünü araştırdı. Ürün kısaca şöyle çalışıyor: Ne zehir, ne kapan ne de başka türlü bir haşere tuzağı mevcut değil. İstenmeyen haşare durumları sadece frekans ile çözümleniyor, Otelin bahçesine yerleştirilen Falcon ismiyle piyasaya sürülmüş olan cihaz frekans, ses vibrasyonu ve toprak katmanında oluşturduğu minimize depremlerle yılan, fare, akrep ve benzeri diğer haşereleri yerleşim yerlerinden uzakta tutuyor,üstelik bunu yaparken doğaya da zarar vermiyor. Zehir ve kapan gibi ilkel yöntemler tarihe karışmış oluyor. Falcon cihazı kullanan otel yöneticisi bu cihaz sayesinde sadece yılan gibi insan sağlığını tehdit eden canlıları değil aynı zamanda otelde görülen küçük haşereler için de bir çözüm olduğunu kaydetti. Yararlı, bir o kadar da ilginç ve takdire değer bir buluş olan Falcon haşere kovucu, yazlıklarında dinlenmek için gelen insanların da şimdiden ilgisini çekmeye başladı. Öyle ki olayın yaşandığı bölgedeki her üç yazlık sahibinden ikisi bu Falcon haşere kovucu cihazı kullanmaya başladı bile. Bilim geliştikçe insanlar daha fazla çözümler üretebilecekleri olanaklara kavuşuyor. Falcon markalı bu cihaz sahil kesimlerinde yazlıkçılardan yoğun ilgi görmeye başladı. Şimdi yazlıkçılarda moda, yılan ve benzeri haşere kovucu bu cihazı bahçelerine taktırmak.

09 Şubat 2015
1.943 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN